top of page

Zažij absolutní svobodu při vydělávání peněz

Proč ETAGO?

Jezdím, kdy chci

Je jen na vás, kdy budete vydělávat peníze. Jezdíte, kdy chcete. Je jen na vás, kolik si vyděláte. Jezdíte, jak dlouho chcete. Když vyděláváte peníze, nechcete na ně dlouho čekat. Odměnu za svou práci dostáváte každý týden.

Plně elektrický vůz bez starostí

V ceně služby je i palivo (elektřina). Nechceme po vás žádné pravidelné poplatky a investice. Vozidla jsou nová a vždy v dobrém stavu. Celková údržba vozů je v naší režii. Vozidla jsou komfortní pro klienty i řidiče. Vozidlo je pojištěno na provozování TAXI.

Elektrický vůz je budoucnost

Naše flotila je moderní a komfortní, proto můžete jezdit i v lepších sazbách Comfort a Premium. Dosáhnete tak lepšího výdělku. S naším vozem můžete parkovat v Praze kdekoliv. Systém sdílených vozů je výhodný i jako brigáda nebo přivýdělek. 

Jednoduchá cesta k výdělku

Zaregistrujte se a my vám rádi pomůžeme stát se profesionálním řidičem. Vyřízení potřebných formalit Vám zabere pár hodin a do 14 dnů můžete vydělávat.

Naším cílem je společně vydělávat

Nastavili jsme obchodní model tak, aby byl spravedlivý pro obě strany. Svobodu platforem pro osobní dopravu jsme posunuli na nový stupeň. Když nejezdíte, nic neplatíte. Předem víte, kolik si vyděláte. Pro většinu lidí je to nejvýhodnější cesta k výdělku. 

bottom of page